www.star.com.tr
CANLI SKOR
PUAN DURUMU
LİGLER
Canlı Maçlar
Tarih:
2024-05-04
Türkiye- Super Lig
Istanbulspor AS
16:00
V
Adana Demirspor
Kayserispor
19:00
V
Karagumruk
Samsunspor
19:00
V
Trabzonspor
Türkiye- 1. Lig
Eyupspor
19:00
V
Goztepe
Türkiye- 2. Lig White Group
Adiyaman FK
15:00
V
Afyonspor
Altinordu
15:00
V
Ankaraspor
Ankara Demirspor
15:00
V
Yeni Mersin Idmanyurdu
Beyoglu Yeni Carsi
15:00
V
Karacabey Bld.
Bucaspor 1928
15:00
V
Diyarbekirspor
Bursaspor
15:00
V
Vanspor FK
Kirklarelispor
15:00
V
Zonguldak
Kirsehir SK
15:00
V
Trabzon FK
Serik Bld.
15:00
V
Erokspor
Türkiye- 2. Lig Red Group
24 Erzincanspor
15:00
V
Fethiyespor
Amedspor
15:00
V
Menemenspor
Arnavutkoy Bl.
15:00
V
Kastamonuspor
Belediye Derince
15:00
V
Denizlispor
Etimesgut
15:00
V
Inegolspor
Iskenderunspor
15:00
V
Duzcespor
Isparta 32 Spor
15:00
V
Igdir FK
Karaman
15:00
V
Soma Spor
Usakspor
15:00
V
Sariyer
İngiltere- Premier Lig
Arsenal
14:30
V
Bournemouth
Brentford
17:00
V
Fulham
Burnley
17:00
V
Newcastle
Sheffield Utd
17:00
V
Nottingham
Manchester City
19:30
V
Wolves
Almanya- Bundesliga
Dortmund
16:30
V
Augsburg
Stuttgart
16:30
V
Bayern Munich
Werder Bremen
16:30
V
B. Monchengladbach
Wolfsburg
16:30
V
Darmstadt
FC Koln
19:30
V
Freiburg
İspanya- LaLiga
Real Sociedad
15:00
V
Las Palmas
Real Madrid
17:15
V
Cadiz CF
Girona
19:30
V
Barcelona
Mallorca
22:00
V
Atl. Madrid
İtalya- Serie A
Monza
19:00
V
Lazio
Sassuolo
21:45
V
Inter
Fransa- Ligue 1
Le Havre
16:00
V
Strasbourg
Monaco
18:00
V
Clermont
Metz
20:00
V
Rennes
Brest
22:00
V
Nantes
Portekiz- Liga Portugal
Boavista
17:30
V
Gil Vicente
Rio Ave
17:30
V
Vitoria Guimaraes
Sporting CP
20:00
V
Portimonense
Chaves
22:30
V
FC Porto
Almanya- 2. Bundesliga
Greuther Furth
14:00
V
Braunschweig
Hansa Rostock
14:00
V
Karlsruher SC
Kaiserslautern
21:30
V
Magdeburg
İngiltere- Championship
Birmingham
14:30
V
Norwich
Coventry
14:30
V
QPR
Ipswich
14:30
V
Huddersfield
Leeds
14:30
V
Southampton
Leicester
14:30
V
Blackburn
Middlesbrough
14:30
V
Watford
Plymouth
14:30
V
Hull
Rotherham
14:30
V
Cardiff
Stoke
14:30
V
Bristol City
Sunderland
14:30
V
Sheffield Wed
Swansea
14:30
V
Millwall
West Brom
14:30
V
Preston
Rusya- Premier Lig
Orenburg
17:00
V
Krylya Sovetov
Krasnodar
19:30
V
Akhmat Grozny
Avusturya- Bundesliga - Relegation Group
Altach
18:00
V
Wolfsberger AC
BW Linz
18:00
V
Tirol
Avusturya- 2. Liga
Horn
15:30
V
Bregenz
Belarus- Vysshaya Liga
Naftan
14:30
V
FC Gomel
Slutsk
16:30
V
Slavia Mozyr
Arsenal Dzyarzhynsk
18:30
V
Dynamo Brest
Belçika- Jupiler Pro Ligi - Championship Group
Cercle Brugge KSV
21:45
V
Genk
Belçika- Jupiler Pro Ligi - Conference Ligi Group
KV Mechelen
19:15
V
Gent
Belçika- Jupiler Pro Ligi - Relegation Group
RWDM
17:00
V
Charleroi
Brezilya- Serie A
Fluminense
22:00
V
Atletico-MG
Bragantino
00:30
V
Flamengo RJ
Corinthians
03:00
V
Fortaleza
Cruzeiro
Ertelenmiş
V
Internacional
Brezilya- Serie B
Coritiba
Maç Sonu
0
:
1
Sport Recife
Chapecoense-SC
23:00
V
America MG
Vila Nova FC
00:00
V
Operario
Ituano
03:00
V
Novorizontino
China- Süper Lig
Qingdao West Coast
14:35
V
Shandong Taishan
Henan Songshan Longmen
15:00
V
Tianjin Jinmen Tiger
Tunus- Primera A - Apertura - Quadrangular
Pereira
01:00
V
Bucaramanga
Junior
03:15
V
Millonarios
Hırvatistan- Hnl
Slaven Belupo
18:00
V
Gorica
Osijek
20:30
V
Lok. Zagreb
Çekya- Fortuna
Slavia Prague
19:00
V
Ostrava
Çekya- Fortuna
Ceske Budejovice
16:00
V
Bohemians
FK Pardubice
16:00
V
Zlin
Jablonec
16:00
V
Karvina
Ecuador- Liga Pro - First Stage
Orense
Maç Sonu
0
:
1
EL Nacional
Cumbaya
21:00
V
Macara
Mushuc Runa
23:30
V
LDU Quito
Delfin
02:00
V
Barcelona SC
Mısır- Premier Lig
Pharco
16:00
V
El Ismaily
Al Ahly
19:00
V
El Gouna
El Daklyeh
19:00
V
Ceramica Cleopatra
İngiltere- İngiltere 1.Lig - Play Offs
Oxford Utd
21:45
V
Peterborough
Finlandiya- Veikkausliiga
Ilves
15:00
V
AC Oulu
HJK
17:00
V
Ekenas
SJK
19:00
V
KuPS
Fransa- Ligue 2
Auxerre
16:00
V
Paris FC
Guingamp
20:00
V
St Etienne
Almanya- 3. Liga
Aue
15:00
V
Arminia Bielefeld
Freiburg II
15:00
V
Regensburg
Munich 1860
15:00
V
Dortmund II
SG Dynamo Dresden
15:00
V
Verl
Ulm
15:00
V
Viktoria Koln
Sandhausen
17:30
V
RW Essen
Macaristan- Otp Bank Liga
Mezokovesd-Zsory
14:00
V
Zalaegerszegi
Puskas Academy
16:30
V
Kisvarda
Ujpest
20:15
V
DVTK
İsrail- Ligat Ha'Al - Championship Group
Hapoel Haifa
18:00
V
H. Beer Sheva
Maccabi Bnei Raina
20:00
V
Maccabi Haifa
İsrail- Ligat Ha'Al - Relegation Group
Netanya
17:00
V
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Petah Tikva
20:00
V
Hapoel Jerusalem
Norveç- Eliteserien
Brann
19:00
V
Rosenborg
Peru- Liga 1 - Apertura
Cienciano
Maç Sonu
1
:
1
Cesar Vallejo
Alianza Lima
Maç Sonu
1
:
0
Cajamarca
Los Chankas
21:00
V
Cusco
Carlos Mannucci
23:30
V
Deportivo Garcilaso
Comerciantes Unidos
23:30
V
Union Comercio
Polonya- Ekstraklasa
LKS Lodz
16:00
V
Slask Wroclaw
Zaglebie
18:30
V
Rakow
Stal Mielec
21:00
V
Jagiellonia
Portekiz- Liga Portugal 2
Feirense
7'
0
:
0
Leiria
Academico Viseu
16:00
V
Leixoes
Oliveirense
17:30
V
Tondela
Romanya- Liga 1 - Relegation Group
FC Botosani
14:30
V
FC Voluntari
U. Cluj
20:00
V
Din. Bucuresti
Suudi Arabistan- Saudi Professional Ligi
Al Shabab
18:00
V
Al Raed
Al Taee
18:00
V
Al Khaleej
Al Nassr
21:00
V
Al Wehda
İskoçya- Premiership - Championship Group
Celtic
17:00
V
Hearts
Dundee FC
17:00
V
St. Mirren
İskoçya- Premiership - Relegation Group
Aberdeen
17:00
V
St Johnstone
Motherwell
17:00
V
Livingston
Ross County
17:00
V
Hibernian
Slovakya- Nike Liga - Championship Group
Trnava
16:30
V
Ruzomberok
Slovan Bratislava
19:00
V
Zilina
Slovakya- Nike Liga - Relegation Group
Trencin
19:00
V
Michalovce
Z. Moravce-Vrable
19:00
V
Skalica
İspanya- LaLiga2
Mirandes
15:00
V
Valladolid
Huesca
17:15
V
R. Oviedo
Racing Santander
19:30
V
Elche
FC Cartagena SAD
22:00
V
Alcorcon
İsveç- Allsvenskan
Kalmar
16:00
V
Halmstad
Mjallby
16:00
V
Brommapojkarna
Sirius
18:30
V
Hacken
İsveç- Superettan
Oddevold
14:00
V
Sundsvall
Sandviken
14:00
V
Brage
Degerfors
16:00
V
Landskrona
Oster
16:00
V
Gefle
Utsikten
16:00
V
Skovde AIK
İsviçre- Süper Lig - Championship Group
Servette
19:00
V
Winterthur
Lugano
21:30
V
St. Gallen
İsviçre- Süper Lig - Relegation Group
Grasshoppers
19:00
V
Lausanne Ouchy
Ukrayna- Premier Lig
Oleksandriya
6'
0
:
0
Rukh Lviv
Obolon
15:30
V
LNZ Cherkasy
Metalist 1925
18:00
V
Vorskla Poltava
USA- Mls
Atlanta Utd
02:30
V
Minnesota United
Charlotte
02:30
V
Portland Timbers
DC United
02:30
V
Philadelphia Union
Inter Miami
02:30
V
New York Red Bulls
Orlando City
02:30
V
FC Cincinnati
San Jose Earthquakes
02:30
V
Los Angeles FC
Toronto FC
02:30
V
FC Dallas
Chicago Fire
03:30
V
New İngiltere Revolution
Houston Dynamo
03:30
V
St. Louis City
Nashville SC
03:30
V
CF Montreal
Arnavutluk- Danimarka Superliga
Erzeni
17:00
V
Kukesi
Laci
17:00
V
KF Tirana
Partizani
17:00
V
Skenderbeu
Teuta
17:00
V
Egnatia
Vllaznia
17:00
V
Dinamo Tirana
Arnavutluk- First Division
Vora
16:00
V
Bylis
Apolonia Fier
17:00
V
Besa Kavaje
Flamurtari
17:00
V
Luzi
Korabi Peshkopi
17:00
V
Burreli
Lushnja
17:00
V
Kastrioti
AF Elbasani
20:00
V
Tomori Berat
Algeria- Ligue 1
Khenchela
18:00
V
CR Belouizdad
Algeria- Ligue 2
El Khemis
17:00
V
Arba
Eulma
17:00
V
Bordj Menail
Guir Abadla
17:00
V
Oued Sly
Harrach
17:00
V
CA Batna
Hussein Dey
17:00
V
RC Kouba
JSM Tiaret
17:00
V
SC Mecheria
Khemis El Khechna
17:00
V
Chelghoum
Khroub
17:00
V
Ghozlane
Kolea
17:00
V
ASM Oran
Mlila
17:00
V
Olympique Akbou
Mostaganem
17:00
V
Widad Adabi de Boufarik
MSP Batna
17:00
V
Annaba
Ouargla
17:00
V
Olympique Magrane
Telaghema
17:00
V
MO Constantine
Temouchent
17:00
V
WA Mostaganem
Algeria- Algeria Kupa
MC Alger
Ertelenmiş
V
CR Belouizdad
Andorra- Primera Divisió
Pas de la Casa
21:30
V
FC Santa Coloma
Angola- Girabola
Bravos do Maquis
17:00
V
Academica
C.R.D. Libolo
17:00
V
CD Lunda Sul
Sporting de Cabinda
17:00
V
Sagrada
Interclube
17:30
V
Petro Atletico
Kabuscorp
18:00
V
Sao Salvador
Arjantin- Primera Nacional
Estudiantes Rio Cuarto
Maç Sonu
2
:
1
Brown Adrogue
Defensores Unidos
19:30
V
San Telmo
Atletico Atlanta
20:00
V
Chaco For Ever
Almirante Brown
21:30
V
Def. de Belgrano
Arsenal Sarandi
21:30
V
Agropecuario
CA Estudiantes
21:30
V
Patronato
Deportivo Madryn
21:30
V
Atl. Rafaela
Gimnasia Mendoza
21:30
V
Deportivo Maipu
San Miguel
21:30
V
Club A. Guemes
CA Mitre
22:00
V
Deportivo Moron
San Martin S.J.
22:00
V
Guillermo Brown
Aldosivi
23:35
V
Temperley
San Martin T.
01:40
V
All Boys
Arjantin- Torneo Federal
Central Norte
Maç Sonu
1
:
0
Sarmiento Resistencia
Ferro Gen. Pico
21:00
V
Argentino MM
Gutierrez Mendoza
Ertelenmiş
V
San Martin Mendoza
Deportivo Rincon
22:00
V
Santamarina
Union Sunchales
23:00
V
Crucero del Norte
Boca Unidos
02:30
V
Juventud Antoniana
Arjantin- Primera B - Apertura
Los Andes
Maç Sonu
2
:
1
San Martin Burzaco
Argentino de Quilmes
21:30
V
Dock Sud
Canuelas
21:30
V
Acassuso
Comunicaciones
21:30
V
Villa San Carlos
Midland
23:00
V
UAI Urquiza
Arjantin- Primera C - Apertura
Real Pilar
19:30
V
Atlas
Argentino de Rosario
21:30
V
Def. de Cambaceres
El Porvenir
21:30
V
Juventud Unida S. M.
Ituzaingo
21:30
V
Lugano
Yupanqui
21:30
V
Victoriano A.
Arjantin- Torneo Promocional Amateur - Apertura
Everton La Plata
21:30
V
Provincial
Social Atletico Television
21:30
V
Defensores de Glew
Arjantin- Copa Argentina
Juventud U.U.
Maç Sonu
0
:
2
Independiente
Ermenistan- Premier Lig
Noah
16:00
V
Alashkert
Ermenistan- First Ligi
Andranik
15:00
V
Lernayin Artsakh
Ararat-Ermenistan 2
15:00
V
Onor
Ararat Yerevan 2
15:00
V
FC Gandzasar
Shirak Gyumri 2
15:00
V
Nikarm
Aruba- Division Di Honor - Winners Stage
Estrella
Maç Sonu
0
:
6
Racing Club Aruba
Deportivo Nacional
01:30
V
River Plate
Dakota
03:30
V
Britannia
Avustralya- A-Ligi - Play Offs
Sydney FC
21'
1
:
0
Macarthur FC
Avustralya- Npl Act
Canberra Olympic
Maç Sonu
1
:
2
Tuggeranong Utd
Monaro Panthers
Maç Sonu
3
:
1
Tigers FC
Avustralya- Npl Northern Nsw
Maitland
Ertelenmiş
V
Charlestown Azzurri
New Lambton
Ertelenmiş
V
Lambton J.
Cooks Hill United
Maç Sonu
0
:
2
Edgeworth E.
Newcastle Olympic
Ertelenmiş
V
Adamstown Rosebud
Valentine
Maç Sonu
2
:
4
Broadmeadow
Avustralya- Npl Nsw
Sutherland Sharks
Maç Sonu
0
:
3
Rockdale Ilinden
St George Saints
78'
1
:
1
Sydney Olympic
Blacktown City
Devre Arası
2
:
1
NWS Spirit
Marconi Stallions
Devre Arası
1
:
0
Hills Brumbies
St. George City
45'
1
:
1
Manly Utd
Avustralya- Npl South Australia
Modbury Jets
Maç Sonu
2
:
1
FK Beograd
Para
Maç Sonu
0
:
0
Adelaide Olympic
Adelaide United U23
Maç Sonu
1
:
1
Adelaide Comets
NE Metrostars
Maç Sonu
2
:
0
South Adelaide
Croydon
2'
0
:
0
Adelaide City
Avustralya- Npl Tasmania
South Hobart
Maç Sonu
5
:
1
Riverside Olympic
Clarence Zebras
Maç Sonu
1
:
2
Glenorchy Knights
Kingborough Lions
Maç Sonu
0
:
0
Devonport
Launceston United
Maç Sonu
0
:
6
Launceston
Avustralya- Npl Victoria
Green Gully
Maç Sonu
4
:
0
St Albans
South Melbourne
Maç Sonu
1
:
3
Avondale FC
Heidelberg Utd
Maç Sonu
5
:
0
Manningham United Blues
Port Melbourne Sharks
Maç Sonu
3
:
1
Dandenong City
Avustralya- Npl Western Australia
Floreat Athena
Maç Sonu
2
:
1
Balcatta
Fremantle City
Maç Sonu
2
:
1
Perth Glory U23
Inglewood Utd
Maç Sonu
1
:
4
Armadale
Olympic Kingsway
Maç Sonu
5
:
0
Perth SC
Stirling Macedonia
Maç Sonu
0
:
1
Perth RedStar
Western Knights
Maç Sonu
1
:
1
Bayswater
Avustralya- Capital Premier Lig
West Canberra Wanderers
06:00
V
Canberra Juventus
Wagga City Wanderers
Maç Sonu
5
:
0
Canberra White Eagles
Belconnen Utd.
08:00
V
ANU
Brindabella
08:00
V
Queanbeyan City
Avustralya- Northern Nsw State Ligi
Thornton Redbacks
Ertelenmiş
V
Singleton Strikers
Toronto Awaba Stags
Ertelenmiş
V
Kahibah
Avustralya- Nsw İngiltere 1.Lig
Northern Tigers
11:30
V
Dunbar Rovers
Bankstown City Lions
12:00
V
Bonnyrigg White Eagles
Blacktown Spartans
12:00
V
Macarthur Rams
Inter Lions
12:00
V
SD Raiders
Mt Druitt Town
12:00
V
Hakoah Sydney
Rydalmere Lions
12:00
V
Dulwich Hill
UNSW
12:00
V
Bulls Academy
Avustralya- Sa State Ligi
Adelaide Victory
08:30
V
Adelaide Vipers
Blue Eagles
08:30
V
Western Strikers
Cumberland Utd.
08:30
V
Adelaide Cobras
Fulham Utd.
08:30
V
West Adelaide
Playford Patriots
08:30
V
West Torrens
Sturt Lions
08:30
V
Salisbury Utd.
Avustralya- Tasmania Northern Championship
Launceston United U21
Maç Sonu
0
:
3
Launceston U21
Burnie Utd.
Maç Sonu
1
:
4
Northern Rangers
Somerset
07:30
V
Riverside Olympic U21
Ulverstone
09:30
V
Devonport U21
Avustralya- Tasmania Southern Championship
New Town
Maç Sonu
5
:
1
Hobart City
Hobart Utd.
07:30
V
Olympia Warriors
South East Utd.
Maç Sonu
5
:
0
Glenorchy Knights U21
Taroona
Maç Sonu
3
:
2
University of Tasmania
Avustralya- Victoria Premier Lig
Langwarrin
Maç Sonu
2
:
2
Northcote City
George Cross
10:30
V
North Geelong
Werribee City
11:15
V
Bentleigh Greens
Avustralya- Wa State Ligi
Cockburn City
10:00
V
Gosnells City
Gwelup Hırvatistan
10:00
V
Dianella White Eagle
Mandurah City
10:00
V
Joondalup Utd.
Murdoch Melville
10:00
V
Subiaco
Nedlands
10:00
V
Kingsley Westside
Sorrento
10:00
V
Rockingham City
Avusturya- Regionalliga East
Donaufeld Wien
16:30
V
Avusturya Vienna (Am)
Mauerwerk
17:00
V
Leobendorf
Avusturya- Regionalliga Central
Weindorf St. Anna
20:00
V
Gleisdorf
Avusturya- Regionalliga West
Reichenau
15:30
V
Wals-Grunau
A. Salzburg
16:30
V
Hohenems
Dornbirner SV
18:00
V
Bischofshofen
SC Imst
18:00
V
Rothis
TSV St. Johann
18:00
V
RW Rankweil
Avusturya- Bundesliga Women
Bergheim W
15:00
V
Altach/Vorderland W
Azerbaycan- Premier Lig
Kapaz
15:30
V
Sumqayit
Qarabag
18:30
V
Neftci Baku
Bahrain- Premier Lig
Al-Ahli Manama
19:00
V
Al-Hidd
Busaiteen
19:00
V
Al-Najma
Manama Club
19:00
V
Al-Muharraq
Bangladesh- Premier Lig
Bangladeş Police
8'
0
:
0
Rahmatgonj MFS
Fortis
7'
0
:
0
Sheikh Russel
Bashundara Kings
14:45
V
Abahani Limited
Belarus- Pershaya Liga
FC Slonim
3'
0
:
0
Maxline
BATE 2
14:30
V
Energetik-BGU
Belshina
15:00
V
Zhodino 2
BumProm Gomel
16:30
V
Volna Pinsk
Belarus U17
17:00
V
Niva Dolbizno
Belçika- National Division 1
Dessel
20:30
V
OC Charleroi
Cappellen
21:00
V
Virton
Hoogstraten
21:00
V
Heist
Leuven B
21:00
V
Antwerp B
Lokeren-Temse
21:00
V
URSL Vise
Namur
21:00
V
Gent B
RAAL La Louviere
21:00
V
Knokke
Saint Eloois
21:00
V
Tienen
Belçika- Second Amateur Division Group Acff
La Calamine
20:30
V
Union Rochefortoise
Tournai
20:30
V
Jette
Belçika- Süper Lig Women - Losers Stage
Mechelen W
20:00
V
Waregem W
Belçika- Süper Lig Women - Winners Stage
Gent W
14:30
V
Club Brugge W
Leuven W
14:30
V
RSC Anderlecht W
St. Liege W
20:00
V
Genk W
Bosnia And Herzegovina- Wwin Liga Bih
Zvijezda 09
14:30
V
Igman K.
Sloga Doboj
17:00
V
FK Sarajevo
Borac Banja Luka
21:45
V
GOSK Gabela
Brezilya- Serie C - First Stage
Confianca
23:00
V
Tombense
Nautico
Ertelenmiş
V
Ypiranga FC
EC Sao Jose
Ertelenmiş
V
Volta Redonda
Floresta EC
01:30
V
Ferroviaria
Brezilya- Serie D
Jacuipense
21:00
V
Sergipe
Real Brasilia
21:00
V
Ipora
Santo Andre
21:00
V
Patrocinense
Real Noroeste
21:30
V
Portuguesa RJ
AE Altos
22:00
V
Moto Club
Maranhao
22:00
V
River-PI
Nova Iguacu
22:00
V
Serra
Novo Hamburgo
Ertelenmiş
V
Concordia
ASA
23:00
V
Petrolina
Ipatinga
23:00
V
Itabuna
Pouso Alegre
23:00
V
Sao Jose EC
Tocantinopolis
23:00
V
Cameta
Hercilio Luz
Ertelenmiş
V
Avenida
Sao Raimundo RR
23:30
V
Manauara
Agua Santa
00:00
V
Maringa FC
Rio Branco
01:00
V
Princesa do Solimoes
Uniao Rondonopolis
01:00
V
Capital FC
Brezilya- Gaucho 2
Aimore
Ertelenmiş
V
Monsoon
Pelotas
Ertelenmiş
V
Lajeadense
Brezilya- Goiano 2
Centro Oeste
21:30
V
Santa Helena
Brezilya- Matogrossense 2
Acao
22:00
V
Pocone
Campo Novo
22:00
V
Caceres
Juara
01:00
V
Santa Cruz MT
Brezilya- Mineiro 2
Aymores
21:00
V
Nacional de Muriae
North Esporte Clube
21:00
V
Caldense
Valeriodoce
21:00
V
Democrata SL
Tupi-MG
21:30
V
Betim
Varginha
22:00
V
Mamore
Brezilya- Paranaense 2
Parana
22:00
V
Nacional PR
Patriotas
00:30
V
Laranja Mecanica
Brezilya- Paulista B - First Stage
AEA Aracatuba
21:00
V
Olimpia FC
Manthiqueira
21:00
V
Atletico Mogi
Mauaense
21:00
V
Maua
Paulista
21:00
V
Colorado Caieiras
Tupa
21:00
V
Tanabi
Uniao Mogi
21:00
V
ECUS SP
Inter de Bebedouro
22:00
V
Fernandopolis
Sao Carlos
22:00
V
Flamengo SP
Brezilya- Roraimense - Second Stage
Nautico FC
Maç Sonu
1
:
0
Real Sao Luiz
Brezilya- Copa Espirito Santo - First Stage
Vitoria ES
21:00
V
Capixaba SC
Brezilya- Baiano U20
Vitoria U20
14:00
V
SSA U20
Camacariense U20
16:00
V
Estrela De Marco U20
Bahia U20
21:00
V
Juazeirense U20
Barcelona U20
21:00
V
Itabuna U20
Grapiuna U20
21:00
V
Vitoria da Conquista U20
Jacobina U20
21:00
V
Leonico U20
Ypiranga U20
21:00
V
Jacuipense U20
Brezilya- Brasiliense U20
Botafogo DF U20
21:00
V
Ceilandense U20
Canaa U20
21:00
V
Samambaia U20
Ceilandia U20
21:00
V
Capital DF U20
Gama U20
21:00
V
Paranoa U20
Gremio Valparaiso U20
21:00
V
Planaltina U20
Legiao U20
21:00
V
Luziania U20
Real Brasilia U20
21:00
V
Samambaense U20
Unai DF U20
21:00
V
Brasiliense U20
Brezilya- Catarinense U20
Avai U20
21:00
V
Figueirense U20
Brusque U20
21:00
V
Hercilio Luz U20
Inter de Lages U20
21:00
V
Criciuma U20
Brezilya- Goiano U20
Atletico GO U20
21:30
V
Goias U20
Brezilya- Paranaense U20 - First Stage
Athletico-PR U20
15:30
V
Parana S.T.C. U20
Operario PR U20
21:00
V
Coritiba U20
Araucaria U20
21:30
V
Arapongas U20
Azuriz U20
21:30
V
Gremio Maringa U20
Cianorte U20
21:30
V
Sao Joseense U20
Londrina U20
21:30
V
Cascavel U20
Rio Branco PR U20
22:00
V
Batel U20
Brezilya- Paulista U20 - First Stage
Corinthians U20
21:00
V
Aster Itaqua U20
Palmeiras U20
21:00
V
Nacional SP U20
RB Bragantino U20
21:00
V
Metropolitano FC U20
Santos U20
21:00
V
Mauaense U20
Sao Paulo U20
21:00
V
GE Osasco U20
Brezilya- Pernambucano U20 - First Stage
Centro Limoeirense U20
16:00
V
Petrolina U20
Atletico Torres U20
21:00
V
Central SC U20
Belo Jardim U20
21:00
V
Ipojuca U20
CA Porto U20
21:00
V
Serrano PE U20
Santa Fe U20
21:00
V
Ibis Sport Club U20
Sete de Setembro U20
21:00
V
Jaguar U20
Burkina Faso- Premier Lig
AS Douanes
19:00
V
ASFA Yennega
Rahimo
19:00
V
Etoile Filante
Sonabel Ouagadougou
19:00
V
Bobo-Dioulasso
Burundi- Primus Ligi
Aigle Noir
16:00
V
Tigre Noir
Kayanza
16:00
V
Inter Star
Le Messager Ngozi
16:00
V
Amasipiri
Moso Sugar
16:00
V
Musongati
Olympic S.
16:00
V
Dynamik
Rukinzo
16:00
V
Flambeau du Centre
Telaviv
16:00
V
Vital'O
Cambodia- Cpl - Championship Group
Phnom Penh Crown
14:00
V
Visakha
Svay Rieng
14:00
V
Boeung Ket
Kanada- Canadian Premier Lig
Cavalry
Maç Sonu
3
:
1
Vancouver FC
Pacific FC
02:00
V
York Utd
Cape Verde- Campeonato Nacional
Academica do Fogo
20:00
V
Juventude
Boavista da Praia
20:00
V
FC Derby
Palmeira
20:00
V
Barreirense
Ultramarina
20:00
V
Sanjoanenses
Chile- Primera Division
Coquimbo
Maç Sonu
3
:
1
Huachipato
Cobresal
22:00
V
Colo Colo
U. Espanola
03:00
V
U. Catolica
Chile- Primera B
Deportes Temuco
19:30
V
CD Santa Cruz
Magallanes
19:30
V
Barnechea
S. Morning
22:00
V
S. Wanderers
U. De Concepcion
00:30
V
San Felipe
San Luis
03:00
V
Recoleta
Chile- Segunda Division
Arturo Fernandez Vial
Maç Sonu
1
:
1
General Velasquez
Osorno
22:00
V
Dep. Linares
Lautaro
Ertelenmiş
V
D. Puerto Montt
Provincial Ovalle
03:00
V
Concon National
China- Jia Ligi
Yanbian Longding
Maç Sonu
3
:
2
Heilongjiang Ice City
Dalian Yingbo
Maç Sonu
0
:
1
Guangzhou FC
Foshan Nanshi
Maç Sonu
2
:
0
Wuxi Wugou
Chongqing Tonglianglong
14:30
V
Suzhou Dongwu
Qingdao Red Lions
14:30
V
Yunnan Yukun
China- Yi Ligi
Taian Tiankuang
Maç Sonu
0
:
0
Beijing Technology
Guangxi Lanhang
Maç Sonu
0
:
0
Jiangxi Dark Horse
Quanzhou Yassin
Maç Sonu
1
:
2
Shanghai Port B
Shenzhen Juniors
Maç Sonu
0
:
1
Guangxi Hengchen
Haikou Mingcheng
5'
0
:
0
Hunan Billows
Hırvatistan- Prva Nl
Sibenik
15:50
V
Jarun
Cibalia
18:00
V
Solin
Dubrava
18:00
V
Orijent
Hırvatistan- Druga Nl
Bjelovar
16:00
V
Kustosija
Dugo Selo
18:00
V
Jadran Porec
Grobnican
18:00
V
Marsonia
Hrvace
18:00
V
Opatija
Jadran LP
18:00
V
Radnik Krizevci
Krk
18:00
V
Dragovoljac
Trnje
18:00
V
Zdralovi
Çekya- Fnl
Dukla Prague
15:00
V
Vlasim
Kromeriz
18:00
V
Sparta Prague B
Lisen
18:00
V
Prostejov
Çekya- Cfl - Group A
Motorlet Prague
90'
1
:
0
Hostoun
FK Robstav
15:30
V
Povltavska FA
Karlovy Vary
19:00
V
Kraluv Dvur
Çekya- Cfl - Group B
Prepere
77'
0
:
0
Usti nad Labem
Teplice B
82'
1
:
0
Zivanice
FK Ceska Lipa
18:00
V
Banik Most-Sous
Velvary
18:00
V
Pardubice B
Çekya- Msfl
Bohunice
90'
0
:
1
Trinec
Rosice
90'
2
:
1
Karvina B
Blansko
78'
2
:
1
Uhersky Brod
Start Brno
17:30
V
Frydlant n. O.
Hlucin
19:00
V
FK Frydek-Mistek
SK Hranice
20:00
V
Ostrava B
Çekya- Division A
FK Komarov
79'
4
:
0
Katovice
Jindrichuv Hradec
11:30
V
Sokolov
Horovice
18:00
V
Cesky Krumlov
Pribram B
18:00
V
Marianske Lazne
Rokycany
18:00
V
Doubravka
Sobeslav
18:00
V
Aritma Prague
Tachov
18:00
V
Klatovy
Çekya- Division B
Hrebec
Maç Sonu
2
:
1
Slany
Steti
Maç Sonu
1
:
1
Admira Prague B
Ujezd Prague
Maç Sonu
1
:
1
Neratovice
Hvezda Cheb
17:00
V
Meteor Prague
Cesky Brod
18:00
V
Brandys n. Labem
Nespeky
18:00
V
Olympie Brezova
Ostrov
18:00
V
Louny
Çekya- Division C
Benesov
Maç Sonu
5
:
1
Turnov
Chrudim B
90'
3
:
1
Hlinsko
Dobrovice
18:00
V
Spoje Prague
Novy Bydzov
18:00
V
Kosmonosy
Usti nad Orlici
18:00
V
Letohrad
Vysoke Myto
18:00
V
Benatky n. Jiz.
Çekya- Division D
Havlickuv Brod
89'
1
:
1
Zdirec n. D.
Nove Mesto na Morave
17:30
V
Lisen B
Çekya- Division E
Kostelec na Hane
Maç Sonu
2
:
0
Nove Sady
Vsetin
15:00
V
Slavicin
Bzenec
17:30
V
Batov
HFK Olomouc
17:30
V
Strani
Novy Jicin
17:30
V
FK Kozlovice
Rymarov
17:30
V
Skastice
Çekya- Division F
Bridlicna
42'
0
:
3
Vratimov
Hlubina
17:30
V
Bohumin
Repiste
17:30
V
Jesenik
Sumperk
17:30
V
Opava B
Valasske Mezirici
17:30
V
Bruntal
Çekya- U19 Ligi
Ceske Budejovice U19
Maç Sonu
3
:
0
Ostrava U19
Liberec U19
Maç Sonu
1
:
1
Sparta Prague U19
Dukla Prague U19
90'
1
:
2
Slavia Prague U19
FK Pardubice U19
51'
0
:
1
Plzen U19
Jihlava U19
48'
2
:
0
Frydek-Mistek U19
Mlada Boleslav U19
51'
1
:
2
Brno U19
Sigma Olomouc U19
Devre Arası
0
:
1
Slovacko U19
Zlin U19
48'
1
:
0
Karvina U19
Danimarka- 2nd Division - Relegation Group
Skive
15:00
V
F. Amager
Danimarka- 3rd Division - Championship Group
VSK Aarhus
14:30
V
BK Frem
Naesby
15:00
V
Ishoj
Danimarka- 3rd Division - Relegation Group
Lyseng
14:00
V
SfB-Oure
Vanlose
14:00
V
Young Boys
Dominican Republic- Ldf
Delfines Del Este
23:00
V
San Cristobal
Universidad O&M
01:00
V
Atlantico
Dr Congo- Ligue 1 - Championship Group
Lubumbashi Sport
16:00
V
Mazembe
Mazembe
Ertelenmiş
V
St Eloi Lupopo
Dr Congo- Ligue 1 - Relegation Group
Tshinkunku
14:30
V
Blessing
Sanga Balende
16:30
V
US Panda
El Salvador- Primera Division - Clausura
Municipal Limeno
23:45
V
Alianza FC
Platense Municipal
00:00
V
Luis Angel Firpo
Dragon
00:15
V
Metapan
FAS
00:15
V
Aguila
Fuerte San Francisco
00:15
V
11 Deportivo
Santa Tecla
00:15
V
Jocoro
İngiltere- National Ligi North - Play Offs
Brackley Town
17:30
V
Boston Utd
İngiltere- Premier Lig 2 - Play Offs
Reading U21
14:00
V
Middlesbrough U21
İngiltere- Premier Lig U18
Brighton U18
13:00
V
Aston Villa U18
Chelsea U18
1'
0
:
0
Norwich U18
Manchester Utd U18
2'
0
:
0
Everton U18
Stoke City U18
2'
0
:
0
Manchester City U18
Sunderland U18
2'
0
:
0
Middlesbrough U18
Tottenham U18
13:00
V
Arsenal U18
Wolves U18
3'
0
:
0
Derby U18
Newcastle Utd U18
14:00
V
Leeds U18
West Brom U18
14:00
V
Reading U18
Nottingham U18
14:30
V
Blackburn U18
İngiltere- Women’S Süper Lig
Everton W
14:00
V
Tottenham W
Brighton W
15:00
V
Aston Villa W
Estonya- Meistriliiga
Nomme Utd
14:30
V
Kuressaare
Narva
17:00
V
Parnu JK Vaprus
Paide
19:00
V
Tallinna Kalev
Estonya- Esiliiga
Elva
36'
0
:
1
FC Tallinn
Viimsi JK
40'
0
:
0
Tabasalu
Flora U21
19:00
V
Tartu Welco
Ethiopia- Premier Lig
Sidama Bunna
15:00
V
Welayta Dicha
Hadiya Hossana
18:00
V
Fasil Kenema
Dünya- Premier Lig (Crimea)
Gvardiya
15:00
V
Ocean Kerch
Kyzyltash
16:00
V
Alushta-Crimea
TSK Simferopol
16:00
V
Inkomport
Sparta-KT
19:00
V
GFK Yalta
Faroe Adaları- Premier Lig
Toftir
17:00
V
NSI Runavik
Streymur
20:00
V
Vikingur
Klaksvik
20:30
V
07 Vestur Sorvagur
Faroe Adaları- 1. Deild
B36 Torshavn 2
15:30
V
TB Tvoroyri
FC Suduroy
15:30
V
HB Torshavn 2
Hoyvik
18:00
V
AB Argir
Finlandiya- Ykkosliiga
Jaro
16:00
V
SalPa
JIPPO
16:00
V
SJK Akatemia
TPS
16:00
V
KaPa
Finlandiya- Ykkonen
EPS
16:00
V
Atlantis
KPV Kokkola
16:00
V
Keski-Uusimaa
Rovaniemi
16:00
V
Klubi 04
VIFK
16:00
V
JJK Jyvaskyla
Finlandiya- Kakkonen Group A
Futura
17:00
V
GrIFK
NJS
17:00
V
MyPa
Lahden Reipas
18:00
V
JaPS 2
Finlandiya- Kakkonen Group B
HJS
16:00
V
Ilves-Kissat
P-Iirot Rauma
16:00
V
Tampere Utd
Poxyt
16:00
V
EBK
Finlandiya- Kakkonen Group C
SJK Akatemia 2
7'
0
:
0
OPS
OTP
18:00
V
JPS Jyvaskyla
Fransa- National
Rouen
19:00
V
Niort
Fransa- National 2 - Group B
Saint-Pryve
19:00
V
Avoine
Gambia- Gfa Ligi
Real Banjul
19:30
V
Bombada
Team Rhino
19:30
V
Armed Forces
Wallidan
19:30
V
Banjul Utd
Almanya- Regionalliga North
Hannover II
14:00
V
Jeddeloh
Phonix Lubeck
14:00
V
Drochtersen/Assel
SC Weiche-08
14:30
V
Spelle-Venhaus
Eimsbutteler
15:00
V
VfB Oldenburg
TSV Havelse
15:00
V
Norderstedt
Kilia Kiel
16:00
V
Teutonia Ottensen
Almanya- Regionalliga Nordost
Jena
14:00
V
Altglienicke
BFC Dynamo
17:00
V
Cottbus
Almanya- Regionalliga West
B. Monchengladbach II
15:00
V
Fortuna Koln
Duren
15:00
V
Bocholt
Koln II
15:00
V
Oberhausen
Schalke II
15:00
V
Dusseldorf II
Wegberg-Beeck
15:00
V
Lippstadt
Wiedenbruck
15:00
V
Alemannia Aachen
Wuppertal
15:00
V
Ahlen
Almanya- Regionalliga Sudwest
Bahlinger
15:00
V
Hoffenheim II
Freiberg
15:00
V
Steinbach Haiger
Offenbach
15:00
V
Kassel
Schott Mainz
15:00
V
Fulda-Lehnerz
TuS Koblenz
15:00
V
Balingen
Almanya- Regionalliga Bayern
Ansbach
15:00
V
Aubstadt
Bamberg
15:00
V
Memmingen
Burghausen
15:00
V
Vilzing
Furth II
15:00
V
Augsburg II
Nurnberg II
15:00
V
Schweinfurt
Almanya- Oberliga Nofv-Nord
Wismar
14:00
V
TB Berlin
Dynamo Schwerin
15:00
V
Staaken
Rathenow
15:00
V
Mahlsdorf
Almanya- Oberliga Nofv- Sud
Freital
15:00
V
Magdeburg II
Krieschow
15:00
V
Einheit Wernigerode
Ludwigsfelde
15:00
V
Plauen
Motor Marienberg
15:00
V
Bischofswerdaer
Almanya- Oberliga Schleswig-Holstein
Flensburg
15:00
V
Hohenwestedt
Neumunster
15:00
V
Oldenburger
Nordmark Satrup
15:00
V
Inter Turkspor Kiel
VfR Neumunster
15:00
V
Heider SV
Preussen Reinfeld
15:30
V
Todesfelde
Dornbreite Lubeck
16:00
V
SC Weiche-08 II
Almanya- Oberliga Bremen
Blockdiek
15:00
V
Geestemunde
TURA Bremen
15:00
V
Blumenthaler
Woltmershausen
15:00
V
Brinkumer
Almanya- Oberliga Niedersachsen
BSV Rehden
15:00
V
Ramlingen-Ehlershausen
Schoningen
15:00
V
Eintracht Celle
Delmenhorst
16:00
V
Rotenburger
Eilvese
16:00
V
Bersenbruck
Emden
19:00
V
Hildesheim
Almanya- Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund
20:00
V
ASC 09 Dortmund
Almanya- Oberliga Hessen
Giessen
15:00
V
TUS Dietkirchen
Stadtallendorf
15:00
V
Alzenau
VfB Marburg
15:00
V
Eddersheim
Baunatal
15:30
V
Erlensee
Hanau
16:00
V
RW Walldorf
Hunfelder
16:00
V
Fernwald
SV Steinbach
16:00
V
Waldgirmes
Friedberg
17:00
V
Hanauer SC
Almanya- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Gonsenheim
14:00
V
Karbach
Pirmasens
15:00
V
Worms
Arminia Ludwigshafen
16:00
V
Cosmos Koblenz
Auersmacher
16:30
V
Kaiserslautern II
Baumholder
16:30
V
Engers
Diefflen
16:30
V
SpVgg Quierschied
Pfeddersheim
16:30
V
Waldalgesheim
Bitburg
19:00
V
RW Koblenz
Almanya- Oberliga Bayern Nord
Bayern Hof
16:00
V
Hankofen-Hailing
Coburg
16:00
V
Gebenbach
Donaustauf
16:00
V
Kornburg
Neumarkt
16:00
V
Ingolstadt II
Abtswind
17:00
V
Eichstatt
Cham
17:00
V
ATSV
Fortuna Regensburg
17:00
V
Wurzburger FV
Almanya- Oberliga Bayern Süd
Kirchanschoring
34'
1
:
1
Deisenhofen
Heimstetten
15:00
V
Landsberg
Rain/Lech
15:00
V
Schwaben Augsburg
Ismaning
15:30
V
Turkspor Augsburg
Sonthofen
15:30
V
Kirchheimer
Gundelfingen
16:00
V
Kottern-St. Mang
Pipinsried
19:00
V
Dachau
Almanya- Oberliga Baden-Württemberg
Backnang
15:00
V
Reutlingen
FC Holzhausen
15:00
V
Pforzheim
Grossaspach
15:00
V
Bietigheim-Bissingen
Normannia Gmund
15:00
V
VfR Mannheim
Ravensburg
15:00
V
Oberachern
Offenburger
15:30
V
Hollenbach
Essingen
16:30
V
Mutschelbach
Villingen
16:30
V
Goppinger
Almanya- Oberliga Niederrhein
SW Essen
19:00
V
Hamborn
Uerdingen
19:00
V
Mulheimer FC 97
Almanya- Junioren Bundesliga North
Hansa Rostock U19
12:00
V
Dresden U19
Werder Bremen U19
50'
2
:
0
Jena U19
Braunschweig U19
14:00
V
Hamburger SV U19
St. Pauli U19
14:00
V
Wolfsburg U19
Union Berlin U19
15:00
V
Hannover U19
Almanya- Junioren Bundesliga South
Ingolstadt U19
9'
0
:
0
Augsburg U19
Karlsruher SC U19
14:00
V
Eintracht Frankfurt U19
Bayern U19
15:00
V
Sandhausen U19
Almanya- Junioren Bundesliga West
Viktoria Koln U19
Devre Arası
3
:
0
Alemannia Aachen U19
Almanya- Bundesliga Women
Bayer Leverkusen W
7'
0
:
0
Bayern Munich W
Hoffenheim W
15:00
V
Eintracht Frankfurt W
Ghana- Premier Lig
Karela
18:00
V
Nations FC
Cebelitarık- National Ligi - Championship Group
Mons Calpe
20:30
V
Europa Point
Grenada- Premier Division
Camerhogne
Ertelenmiş
V
Hard Rock
Fontenoy
Ertelenmiş
V
Hard Rock
Hurricanes
Ertelenmiş
V
SAB Spartans
Mt. Rich
Ertelenmiş
V
St. John's
Queens Park Rangers
Ertelenmiş
V
Shamrock
Guinea- Ligue 1
Renaissance
19:00
V
Gangan
SOAR
19:00
V
Flamme Olympique
Wakriya
19:00
V
Horoya
Honduras- Liga Nacional - Relegation
UPNFM
00:00
V
Vida
Hong Kong- Premier Lig
Southern District
Maç Sonu
0
:
0
Tai Po
Eastern AA
8'
0
:
0
Hong Kong FC
Macaristan- Nb Iii - Southeast
Vasas II
52'
2
:
2
FC Dabas
İzlanda- Besta Deild Karla
Hafnarfjordur
17:00
V
Vestri
İzlanda- Division 1
Dalvik/Reynir
17:00
V
Vestmannaeyjar
İzlanda- Division 2
Fjardabyggd/Leiknir
17:00
V
Throttur Vogar
Haukar
17:00
V
Hottur / Huginn
Reynir
17:00
V
Aegir
Selfoss
17:00
V
Kormakur/Hvot
KFG Gardabaer
19:00
V
Fjallabyggd
Olafsvik
19:00
V
Volsungur
Hindistan- Isl - Play Offs
Mohun Bagan
17:00
V
Mumbai City
Iraq- Stars Ligi
Al Shorta
15:30
V
Newroz
Al-Qassim
15:45
V
Al Zawraa
Al-Hudod
Ertelenmiş
V
Al Quwa Al Jawiya
Al Zawraa
Ertelenmiş
V
Naft Missan
Baghdad
Ertelenmiş
V
Zakho
Karbala
Ertelenmiş
V
Duhok
Zakho
18:00
V
Naft Al-Basra
Al Wasat
20:15
V
Karbala
Al Kahraba
22:15
V
Al Najaf
İtalya- Serie D - Group G
Flaminia
16:00
V
Latte Dolce
İtalya- Primavera 1
Monza U19
51'
1
:
1
Frosinone U19
Inter U19
14:00
V
Verona U19
AS Roma U19
16:00
V
Lazio U19
İtalya- Primavera 2
Bari U19
47'
0
:
0
Crotone U19
Como U19
48'
3
:
2
Udinese U19
Cosenza U19
54'
2
:
0
Ternana U19
Pescara U19
47'
3
:
0
Palermo U19
Spezia U19
51'
1
:
2
Salernitana U19
Sudtirol U19
Devre Arası
1
:
0
Parma U19
Cesena U19
Devre Arası
0
:
0
Entella U19
AlbinoLeffe U19
16:00
V
Padova U19
Alessandria U19
16:00
V
Brescia U19
Cittadella U19
16:00
V
Vicenza U19
FeralpiSalo U19
16:00
V
Renate U19
Monopoli U19
16:00
V
Benevento U19
Napoli U19
16:00
V
Ascoli U19
Perugia U19
16:00
V
Pisa U19
Reggiana U19
16:00
V
Cremonese U19
Spal U19
16:00
V
Venezia U19
Ivory Coast- Ligue 1
AS Denguele
18:30
V
SO Armee
Bouake
19:00
V
Stella Adjame
Korhogo
19:00
V
Zoman
Mouna
20:45
V
SOL
Jordan- Premier Lig
Maan
20:45
V
Al Ramtha
Kazakistan- Premier Lig
Kyzylzhar
Devre Arası
0
:
0
Turan
Zhenis
46'
0
:
0
Yelimay Semey
Kairat Almaty
14:30
V
Atyrau
Tobol
14:30
V
Zhetysu Taldykorgan
Aktobe
17:00
V
FC Astana
Kenya- Premier Lig
KCB
15:00
V
Kariobangi Sharks
Muhoroni Youth
15:00
V
Bidco United
Muranga
15:00
V
Gor Mahia
Sofapaka
15:00
V
Shabana
Kenya- Süper Lig
Naivas FC
46'
1
:
1
Vihiga
Rainbow
45'
0
:
0
Kisumu All-Stars
Mathare Utd.
10'
0
:
0
Dimba Patriots
Mulembe United
2'
0
:
0
Kibera
Assad
15:00
V
Gusii
Mombasa Stars
15:00
V
Migori
Letonya- 1. Liga
Riga FC 2
7'
0
:
1
Alberts JDFS
Valmiera 2
15:00
V
AFA Olaine
RFS 2
18:00
V
Ogre United
Skanste
19:00
V
Rezekne
Letonya- Latvian Kupa
Bebri
16:00
V
JFC Viola
Lebanon- Premier Lig - Losers Stage
Al Sahel
16:00
V
Al Hikma
Lesotho- Premier Lig
ACE Maseru
16:00
V
Liphakoe
LMPS
16:00
V
Machokha
Manonyane
16:00
V
CCX
Matlama
16:00
V
Likila
Libya- Premier Lig
Al Akhdar
Ertelenmiş
V
Al Ahly Benghazi
Al Murooj
Ertelenmiş
V
Al-Anwar
Al Sadaqa
Ertelenmiş
V
Al Hilal Benghazi
Al-Suqoor
Ertelenmiş
V
Al Taawun
Al Tahaddi
Ertelenmiş
V
Al Nasr
Litvanya- I Lyga
Ekranas
50'
0
:
0
BE1 NFA
BFA Vilnius
14:00
V
Riteriai
Kauno Zalgiris 2
16:00
V
Banga 2
Litvanya- Lithuanian Kupa
Statyba-Sendvaris
18:00
V
Jonava
Malawi- Süper Lig
Baka City
15:30
V
Silver Strikers
Big Bullets
15:30
V
Mighty Wanderers
Mzuzu City
15:30
V
Moyale Barracks
Mali- Premiere Division
Onze Createurs
19:30
V
USC Kita
US Bougouni
19:30
V
Korofina
AS Police
21:30
V
Bougouba
Malta- Premier Lig
Hamrun
15:00
V
Hibernians
Mauritania- Ligue 1
Douane
20:00
V
Inter Nouakchott
Chemal
22:50
V
Nouadhibou
Meksika- Liga Premier Serie A - Play Offs
Deportiva Venados
20:00
V
Petroleros Salamanca
Alacranes de Durango
03:00
V
Tritones Vallarta
Gavilanes de Matamoros
03:00
V
Orgullo Reynosa
Tecos FC
03:00
V
UA Zacatecas
Meksika- Liga Premier Serie A - Reserves - Play Offs
Correcaminos 2
20:00
V
Mineros de Fresnillo
Leones Negros 2
20:00
V
Cimarrones de Sonora 2
Meksika- Liga Premier Serie B - Play Offs
Uruapan
01:00
V
Artesanos Metepec
Ayense
03:00
V
Santiago
Meksika- Liga Mx U23 - Clausura - Play Offs
Cruz Azul U23
18:00
V
U.N.A.M.- Pumas U23
Pachuca U23
18:30
V
Puebla U23
Meksika- Liga Mx Women - Clausura
Necaxa W
Maç Sonu
2
:
1
Atl. San Luis W
Puebla W
Maç Sonu
1
:
2
Toluca W
Atlas W
Maç Sonu
1
:
1
Cruz Azul W
Club Tijuana W
Maç Sonu
1
:
1
Club Leon W
U.N.A.M.- Pumas W
21:00
V
Queretaro W
Pachuca W
02:00
V
U.A.N.L.- Tigres W
Monterrey W
03:00
V
Guadalajara Chivas W
Moldova- Super Liga - Championship Group
Petrocub
16:00
V
Dacia Buiucani
Sheriff Tiraspol
18:00
V
Milsami
Balti
20:00
V
Zimbru Chisinau
Moldova- Super Liga - Relegation Group
Saxan Gagauz Yeri
16:00
V
Victoria
Mongolia- Premier Lig
Khangarid
90'
2
:
1
FC Ulaanbaatar
Falcons
14:15
V
Brera Ilch
Karadağ- Prva Crnogorska Liga
Arsenal Tivat
18:00
V
Buducnost
Jedinstvo
18:00
V
Mornar Bar
Jezero
18:00
V
Mladost DG
Rudar
18:00
V
Decic
Sutjeska
19:00
V
Petrovac
Fas- Botola 2
Dcheira
19:00
V
RAC Casablanca
Jeunesse Massira
19:00
V
Rapide Oued Zem
Olympique Khouribga
19:00
V
Chabab Atlas Khenifra
Wydad Fes
19:00
V
Ittifaq Marrakech
Hollanda- Tweede Divisie
Excelsior Maassluis
14:30
V
AFC
ACV Assen
15:30
V
HFC
Hardenberg
15:30
V
Rijnsburgse Boys
Katwijk
15:30
V
Jong Sparta Rotterdam
Lisse
15:30
V
Scheveningen
Noordwijk
15:30
V
ADO 20 Heemskerk
Spakenburg
15:30
V
Quick Boys
Kozakken Boys
16:00
V
GVVV
Jong Almere City
16:30
V
De Treffers
Hollanda- Derde Divisie
DEM
15:00
V
DVS '33 Ermelo
Sparta Nijkerk
15:00
V
Hoogeveen
Barendrecht
15:30
V
Groene Ster
Rijnvogels
15:30
V
HSC '21
RKAV Volendam
15:30
V
Genemuiden
Staphorst
15:30
V
Kampong
SteDoCo
15:30
V
TOGB
VV DOVO
15:30
V
Eemdijk
Blauw Geel
16:00
V
GVV Unitas
ODIN '59
16:00
V
Harkemase Boys
Sportlust
16:00
V
AWC
Urk
16:00
V
IJsselmeervogels
VVSB
16:00
V
USV Hercules
Rosmalen
17:00
V
Baronie
HV & CV Quick
19:00
V
Kloetinge
UNA
19:00
V
Hoek
Hollanda- Divisie 1 U21 - Spring Season
Cambuur U21
16:00
V
Nijmegen U21
FC Twente/Heracles U21
16:00
V
G.A. Eagles U21
Hollanda- Divisie 1 U18 - Spring Season
Feyenoord U18
13:00
V
AZ Alkmaar U18
Groningen U18
13:00
V
Willem II U18
Vitesse U18
13:00
V
PSV U18
Ajax U18
14:30
V
Utrecht U18
Nicaragua- Liga Primera - Clausura - Winners
Jalapa
00:00
V
Diriangen
Nicaragua- Liga Primera U20 - Clausura - Play Offs
Ferretti U20
02:00
V
Managua FC U20
Kuzey Irlanda- Irish Kupa
Cliftonville
16:30
V
Linfield
K.Makedonya- 1. Mfl
Brera Strumica
18:00
V
Bregalnica Stip
Rabotnicki
18:00
V
Tikves
Shkupi
18:00
V
Shkendija
Struga
18:00
V
KF Gostivar
Vardar
18:00
V
Makedonija GP
Voska Sport
18:00
V
Sileks
K.Makedonya- 2. Mfl
Bashkimi
14:00
V
Pelister
Belasica
14:00
V
Vardar Negotino
Novaci
14:00
V
Karaorman
Ohrid
14:00
V
Detonit Plackovica
Osogovo
14:00
V
FK Skopje
Pobeda
14:00
V
Arsimi
Sasa
14:00
V
Kozuf Gevgelija
Teteks
14:00
V
Besa 1976
Norveç- Obos-Ligaen
Egersund
17:00
V
Lyn
Levanger
17:00
V
Sogndal
Mjondalen
17:00
V
Aalesund
Raufoss
17:00
V
Asane
Sandnes
17:00
V
Moss
Stabaek
17:00
V
Kongsvinger
Start
17:00
V
Ranheim
Valerenga
17:00
V
Bryne
Norveç- Division 2 - Group 1
V. Haugesund
15:00
V
Notodden
Lysekloster
16:00
V
Kvik Halden
Orn
16:00
V
Hodd
Norveç- Division 2 - Group 2
Grorud
15:00
V
Eidsvold TF
Kjelsas
15:00
V
Follo
Skeid
16:00
V
Ull/Kisa
Stjordals Blink
21:30
V
Tromsdalen
Norveç- Division 3 - Group 1
Bjarg
15:00
V
Askoy
Froya
15:00
V
Stord
OS TF
15:00
V
Fana
Sandviken
15:00
V
Forde
Loddefjord
16:00
V
Floro
Norveç- Division 3 - Group 2
Vindbjart
15:00
V
Pors
Mandalskameratene
16:00
V
Vidar
Vigor
16:00
V
Sola
Odd 2
17:00
V
Brodd
Norveç- Division 3 - Group 3
Oppsal
15:00
V
Nordstrand
Asker
16:00
V
Gamle Oslo
Norveç- Division 3 - Group 4
Nardo
14:00
V
Lillestrom 2
Byasen
16:00
V
Trygg/Lade
Melhus
16:00
V
Orkla
Tiller
16:00
V
Surnadal
Norveç- Division 3 - Group 5
Funnefoss/Vormsund
16:00
V
Gjellerasen
Skjetten
16:00
V
Lorenskog
Lokomotiv Oslo
20:00
V
Bjorkelangen
Norveç- Division 3 - Group 6
Fyllingsdalen
13:30
V
Floya
Norveç- Division 1 Women
Odd W
14:00
V
Aalesund W
Honefoss W
16:00
V
Ovrevoll Hosle W
Fyllingsdalen W
17:00
V
Viking W
Paraguay- Primera Division - Apertura
Libertad Asuncion
Maç Sonu
1
:
3
Cerro Porteno
Nacional Asuncion
Maç Sonu
0
:
1
Sp. Luqueno
Tacuary
02:30
V
Sportivo Trinidense
Paraguay- Division Intermedia
3 de Febrero
Maç Sonu
1
:
1
Pastoreo
Fernando de la Mora
17:00
V
Martin Ledesma
Rubio Nu
17:00
V
Deportivo Santani
Peru- Liga 2
Carlos Stein
Ertelenmiş
V
ADA Jaen
Comerciantes
Ertelenmiş
V
U. San Martin
Dep. Municipal
Ertelenmiş
V
Santos
Deportivo Coopsol
Ertelenmiş
V
Binacional
Moquegua
Ertelenmiş
V
Ayacucho
Pirata
Ertelenmiş
V
Alianza Huanuco
Philippines- Pfl
Manila Digger
Maç Sonu
3
:
1
Loyola
Philippine Army
Gecikmeli Başlayacak
:
Davao Aguilas
Manila Montet
15:00
V
Mendiola FC 1991
Polonya- Division 1
R. Rzeszow
16:00
V
Legnica
Lechia Gdansk
18:30
V
Tychy
GKS Katowice
21:00
V
S. Rzeszow
Polonya- Division 2
Stezyca
7'
0
:
0
Wisla Pulawy
Lech Poznan II
14:30
V
KKS Kalisz
Olimpia Elblag
18:00
V
Hutnik Krakow
Ol. Grudziadz
18:30
V
S. Wola
Polonya- Central Youth Ligi
Korona Kielce U19
52'
1
:
3
Zaglebie U19
Warta P. U19
48'
2
:
0
Wisla U19
Portekiz- Liga 3 - Promotion Group
Lusitania FC
16:00
V
Braga B
Academica
18:00
V
Atletico CP
Varzim
20:00
V
Felgueiras
Portekiz- Liga 3 - Relegation Group
1º Dezembro
18:00
V
Caldas
Canelas 2010
18:00
V
AD Fafe
Oliveira Hospital
18:00
V
Pero Pinheiro
SC Vianense
18:00
V
Anadia
Sporting CP B
18:00
V
Amora
Trofense
18:00
V
Sanjoanense
Portekiz- Campeonato Nacional U19 - Championship Group
Academico Viseu U19
19:00
V
Sporting CP U19
Vitoria Guimaraes U19
19:00
V
Braga U19
Portekiz- Campeonato Nacional U19 - Relegation Group
Estoril U19
3'
0
:
0
SC Lusitania U19
Vizela U19
17:00
V
Maritimo U19
Belenenses U19
19:00
V
Academica U19
Chaves U19
19:00
V
Rio Ave U19
Pacos Ferreira U19
19:00
V
Boavista U19
Torreense U19
19:00
V
Alverca U19
Vitoria Setubal U19
19:00
V
Beira Mar U19
Lusitania FC U19
19:30
V
Gil Vicente U19
Katar- Qatar Kupa
Al Wakra
19:00
V
Al Rayyan
Republic Of The Congo- Ligue 1
Nathalys
17:00
V
Kondzo
Leopard
17:15
V
CARA Brazzaville
Romanya- Liga 2 - Championship Group
Unirea Slobozia
50'
1
:
0
Hunedoara
Rusya- Fnl
SKA Khabarovsk
Maç Sonu
0
:
0
Kamaz
Khimki
14:30
V
Saratov
Chernomorets Novorossijsk
15:00
V
Torpedo Moscow
Alania Vladikavkaz
17:00
V
Shinnik Yaroslavl
Neftekhimik
17:30
V
Yenisey
Dynamo Makhachkala
19:00
V
Volgar-Astrakhan
Rodina Moscow
19:30
V
Arsenal Tula
Rusya- Fnl 2 - Division A Silver - Spring Season
Omsk
Maç Sonu
2
:
1
D. Bryansk
S. Kostroma
14:30
V
Kaluga
Kursk
16:00
V
Ulyanovsk
Mashuk
16:00
V
Tekstilshtik
Khimik
17:00
V
Miass
Rusya- Fnl 2 - Division B - Group 1
Dynamo Stavropol
15:00
V
Alania 2
Astrakhan
16:00
V
Kamensk-Shakhtinsky
FK Pobeda
16:00
V
Angust Nazran
Kholding
16:00
V
Rubin Yalta
Spartak Nalchik
16:00
V
Legion Makhachkala
FC Sevastopol
17:00
V
Maykop
Rostov 2
17:00
V
Forte Taganrog
Rusya- Fnl 2 - Division B - Group 2
Zvezda St. Peterburg
15:00
V
Vladimir
Rusya- Fnl 2 - Division B - Group 3
Spartak Tambov
17:00
V
SKA Khabarovsk 2
Rusya- Fnl 2 - Division B - Group 4
Krylya Sovetov Samara 2
5'
0
:
0
Nosta
Ural 2
5'
0
:
0
Lada Togliatti
Kirov
14:00
V
Volna Nizhegorodskaya
Uralets Nizhny Tagil
15:00
V
Pari NN 2
Akron Togliatti 2
16:30
V
Orenburg 2
Rwanda- Premier Lig
Amagaju
16:00
V
Sunrise
Bugesera
16:00
V
Muhazi United
Police
16:00
V
Etoile de L'Est
San Marino- Campionato Sammarinese - Play Offs
La Fiorita
16:00
V
Murata
Cosmos
18:30
V
Tre Penne
São Tomé And Príncipe- Campeonato Nacional
CD Guadalupe
18:00
V
Trindade
Palmar
18:00
V
Caixao Grande
İskoçya- İngiltere 1.Lig
Cove Rangers
17:00
V
Edinburgh City
Falkirk
17:00
V
Alloa
Hamilton
17:00
V
Kelty Hearts
Montrose
17:00
V
Queen of South
Stirling
17:00
V
Annan
İskoçya- Ligi Two
Bonnyrigg Rose
17:00
V
Forfar Athletic
East Fife
17:00
V
Spartans
Elgin City
17:00
V
Clyde
Peterhead
17:00
V
Dumbarton
Stranraer
17:00
V
Stenhousemuir
İskoçya- Ligi Two - Relegation - Play Offs
Buckie Thistle
Ertelendi
:
East Kilbride
Senegal- Ligue 1
Dakar SC
20:00
V
Linguere
Diambars
20:00
V
Ouakam
Sırbistan- Prva Liga - Relegation Group
Kolubara
19:00
V
Radnicki Beograd
Singapore- Singapore Community Shield
Albirex Niigata
14:00
V
Lion City
Slovakya- 2. Liga
FK Humenne
16:00
V
Spisska Nova Ves
Petrzalka
18:00
V
Presov
Povazska Bystrica
18:00
V
Pohronie
Trebisov
18:00
V
Komarno
Slovenya- Prva Liga
Aluminij
16:00
V
Bravo
Koper
18:30
V
Domzale
Maribor
21:15
V
Celje
Slovenya- 2. Snl
Bilje
18:00
V
Dravinja
Grosuplje
18:00
V
NK Krka
Tabor Sezana
18:00
V
ND Gorica
Rudar
19:00
V
Jadran Dekani
South Africa- Diski Challenge
Golden Arrows U23
Maç Sonu
3
:
3
Chippa Utd. U23
Cape Town Spurs U23
Maç Sonu
2
:
1
Polokwane U23
Kaizer Chiefs U23
Maç Sonu
4
:
1
Sekhukhune U23
Swallows U23
Maç Sonu
0
:
1
Stellenbosch U23
Royal AM U23
8'
0
:
0
Amazulu U23
South Africa- Nedbank Kupa
Chippa Utd.
16:00
V
Orlando Pirates
South Korea- K Ligi 1
Seoul
Maç Sonu
0
:
1
Ulsan HD
Pohang
Maç Sonu
1
:
0
Jeonbuk
South Korea- K Ligi 2
Gimpo FC
Maç Sonu
0
:
1
Bucheon FC 1995
Asan
Maç Sonu
1
:
1
Anyang
South Korea- K3 Ligi
Busan Kyotong
Maç Sonu
1
:
3
Paju Citizen
Chuncheon
Maç Sonu
1
:
1
Daegu 2
Gangneung
Maç Sonu
0
:
0
Ulsan Citizen
Gimhae
Maç Sonu
2
:
0
Yangpyeong
İspanya- Primera Rfef - Group 1
R. Sociedad B
18:00
V
Celta Vigo B
Barcelona B
19:00
V
Tarazona
Sestao
19:00
V
Dep. La Coruna
Teruel
19:00
V
Unionistas
R. Union
20:00
V
Cultural Leonesa
SD Logrones
21:00
V
Fuenlabrada
İspanya- Primera Rfef - Group 2
Murcia
17:00
V
Castellon
Sanluqueno
17:00
V
Alcoyano
İspanya- Segunda Rfef - Group 2
Utebo FC
19:30
V
UD Logrones
İspanya- Tercera Rfef - Group 2
Barcia
18:00
V
Gijon B
İspanya- Tercera Rfef - Group 4
Padura
18:00
V
CD Vitoria
İspanya- Tercera Rfef - Group 8
Burgos CF B
18:30
V
Atl. Tordesillas
İspanya- Tercera Rfef - Group 9
Atletico Melilla
14:15
V
CP Almeria
İspanya- Tercera Rfef - Group 11
Mallorca B
17:30
V
Alaior
Mercadal
17:30
V
Felanitx
İspanya- Tercera Rfef - Group 13
Montecasillas
17:30
V
Molinense
Racing Murcia
18:00
V
Muleno
Deportiva Minera
18:30
V
Balsicas Atletico
Alcantarilla
20:00
V
UCAM Murcia B
İspanya- Tercera Rfef - Group 15
Alesves
17:30
V
Lerines
Subiza
18:30
V
Lagunak
İspanya- Tercera Rfef - Group 18
Marchamalo
19:00
V
Tarancon
İspanya- Liga F Women
Atl. Madrid W
7'
0
:
0
Costa Adeje Tenerife W
Valencia W
17:00
V
Eibar W
Athletic Bilbao W
19:00
V
Villarreal W
Granada CF W
21:30
V
Barcelona W
İsveç- Division 1 - Norra
Pitea
37'
0
:
2
United Nordic
Karlstad
14:00
V
Friska Viljor
Umea FC
14:00
V
FBK Karlstad
Karlbergs
17:00
V
Sollentuna
Vasalund
19:00
V
Orebro Syr.
İsveç- Division 1 - Södra
Jonkoping
14:00
V
Torslanda
Rosengard
14:00
V
Tvaaker
Angelholm
17:00
V
Ljungskile
Falkenberg
17:00
V
Eskilsminne
Norrby
17:00
V
Torns
Onsala
17:00
V
Oskarshamn
Trollhattan
17:00
V
Olympic
İsveç- Division 2 - Norrland
Froso
14:00
V
IFK Lulea
Kiruna
14:00
V
Team TG
Algarna-Harnosand
15:00
V
Umea FC
Bergnasets
15:00
V
Gottne
Skelleftea
15:00
V
Boden
Ytterhogdal
15:00
V
Taftea IK
IFK Ostersund
17:00
V
Lucksta
İsveç- Division 2 - Norra Götaland
Stenungsunds
14:00
V
IFK Skovde
Kumla
15:00
V
Forward
Motala
15:00
V
Grebbestad
İsveç- Division 2 - Norra Svealand
Gute
13:30
V
Falu
Osteraker IFK
15:00
V
Jarfalla
Skiljebo
15:00
V
Kungsangen
Arlanda
17:00
V
Dalkurd
Farsta
17:00
V
Sandvikens AIK
Enkopings SK
18:00
V
Hudiksvall
İsveç- Division 2 - Södra Götaland
Simrishamn
15:00
V
Karlskrona
IFK Karlshamn
17:00
V
Osterlen
Kristianstad
17:00
V
Hogaborgs
İsveç- Division 2 - Södra Svealand
Sylvia
14:00
V
Nacka FC
Atvidaberg
15:00
V
Haninge
IFK Eskilstuna
15:00
V
BK Ljungsbro
Nykopings
15:00
V
Syrianska
Enskede
15:30
V
Arameisk-Syrianska
İsveç- Division 2 - Västra Götaland
Tord
14:00
V
Frolunda
Savedalen
14:30
V
Laholms
Husqvarna
15:00
V
Ockero
İsveç- Allsvenskan Women
AIK W
14:00
V
Norrkoping W
Hammarby W
16:00
V
Djurgarden W
Trelleborg W
16:00
V
Vaxjo DFF W
İsveç- Elitettan Women
Malmo FF W
15:00
V
Eskilstuna Utd W
Orebro W
17:00
V
Gamla Upsala W
İsviçre- Promotion Ligi
Biel
16:00
V
Lugano II
Breitenrain
17:00
V
Servette U21
Luzern II
17:00
V
Delemont
Paradiso
17:00
V
Kriens
Rapperswil
17:00
V
Bavois
Zurich II
17:00
V
Etoile-Carouge
Basel II
18:00
V
Bruhl
Young Boys II
18:30
V
Cham
İsviçre- 1.Liga Classic Group 1
Vevey
15:30
V
Sarraz-Ecleplens
Echallens
18:00
V
Coffrane
Meyrin
18:00
V
La Chaux-De-Fonds
Monthey
18:00
V
Grand-Saconnex
Oberwallis Naters
18:00
V
Terre Sainte
Lausanne II
21:00
V
Chenois
İsviçre- 1.Liga Classic Group 2
Koniz
17:00
V
Concordia
Schotz
17:00
V
Munsingen
Solothurn
17:00
V
Emmenbrucke
Wohlen
17:00
V
Muttenz
Rotkreuz
18:00
V
Courtetelle
Thun II
19:00
V
Dietikon
İsviçre- 1.Liga Classic Group 3
Balzers
17:00
V
Gossau
Hongg
17:00
V
Eschen
Linth
17:00
V
Taverne
Uzwil
17:00
V
Wettswil-Bonstetten
Freienbach
18:00
V
Tuggen
Winterthur II
18:00
V
Kreuzlingen
Grasshopper II
19:00
V
YF Juventus
Kosova
19:00
V
Mendrisio
Syria- Syria Kupa
Foutoua
16:00
V
Tishreen
Tajikistan- Vysshaya Liga
Istiqlol Dushanbe
13:00
V
Khosilot Parkhar
Panjsher
17:30
V
Kuktosh
Tanzania- Ligi Kuu Bara
JKT Tanzanya
14:00
V
Geita Gold
Singida Fountain Gate
16:00
V
Dodoma Jiji
Kinondoni MC
19:00
V
Kagera Sugar
Thailand- Thai Ligi 1
Nakhon Pathom
14:00
V
Buriram
Police Tero
14:30
V
Chiangrai Utd
Ratchaburi
15:00
V
Pathum United
Muang Thong Utd
16:00
V
Sukhothai
Thailand- Thai Ligi 2 - Promotion - Play Offs
Nakhon Si
14:00
V
Chiangmai FC
Tunus- Ligue Professionnelle 1 - Championship Group
Etoile Sahel
17:00
V
Monastir
Tunus- Ligue Professionnelle 1 - Relegation Group
Bizertin
17:00
V
Olympique Beja
Soliman
17:00
V
Ben Guerdane
US Tataouine
17:00
V
Metlaoui
Tunus- Ligue 2
Moknine
17:00
V
Zarzis
OC Kerkennah
17:00
V
Gabes
Rades
17:00
V
Jeunesse Sportive
Rejiche
17:00
V
Djelma
Sidi Bouzid
17:00
V
EM Mahdia
Turkmenistan- Yokary Liga
Energetik
14:00
V
Kopetdag Asgabat
Merw
15:00
V
FC Asgabat
Nebitci
15:00
V
Arkadag
Sagadam
15:30
V
Ahal
Ukrayna- Persha Liga - Promotion Group
Epitsentr
5'
0
:
0
SC Poltava
Kudrivka-Nyva
14:00
V
Inhulets
Prykarpattya
14:30
V
FSC Mariupol
Ukrayna- Persha Liga - Relegation Group
FC Chernihiv
Devre Arası
1
:
2
Bukovyna
Dinaz Vyshgorod
34'
1
:
0
Nyva Ternopil
Hirnyk-Sport
13:30
V
Khust
Ukrayna- Druha Liga
Druzhba Myrivka
45'
3
:
0
Karpaty Lviv 2
Zvyagel
21'
0
:
0
Kudrivka
Kremin 2
14:15
V
Trostyanets
MFC Metalurh 2
AW
:
Rukh Lviv 2
Ukrayna- U19 Ligi
Shakhtar Donetsk U19
Maç Sonu
3
:
0
Ch. Odessa U19
Dnipro-1 U19
48'
0
:
0
Kryvbas 2020 U19
Zhytomyr U19
50'
0
:
0
Zorya U19
Dyn. Kyiv U19
5'
0
:
0
Kolos Kovalivka U19
United Arab Emirates- Division 1
Gulf Heroes
17:00
V
Al Urooba
Masfut
17:00
V
Al Fujairah
Al Dhafra
17:10
V
Al-Taawon
Uruguay- Primera Division - Apertura
Nacional
Maç Sonu
4
:
2
Racing Montevideo
Boston River
16:00
V
Miramar
Wanderers
21:00
V
Progreso
Uruguay- Segunda Division - Torneo Competencia - Play Offs
Montevideo City
00:00
V
Juventud
USA- Usl Championship
Memphis
23:00
V
Tampa Bay
Charleston
01:30
V
Hartford Athletic
Loudoun
02:00
V
Detroit
North Carolina
02:00
V
Rhode Island
Pittsburgh
02:00
V
Miami FC
Birmingham
02:30
V
FC Tulsa
San Antonio
03:30
V
Oakland Roots
USA- Mls Next Pro
Minnesota 2
Maç Sonu
1
:
2
St. Louis City 2
Atlanta United 2
PEN
(4 - 2)
0
:
0
New York City II
Town FC
PEN
(3 - 5)
1
:
1
Houston Dynamo 2
Colorado Rapids 2
Maç Sonu
1
:
2
Austin FC II
New İngiltere Revolution II
20:00
V
Chicago Fire II
Cincinnati 2
23:00
V
Crown Legacy
Chattanooga
00:00
V
Orlando City B
USA- Usl İngiltere 1.Lig
Richmond Kickers
Maç Sonu
1
:
1
One Knoxville
Central Valley Fuego
Maç Sonu
1
:
3
Charlotte Independ.
Forward Madison
02:00
V
Greenville
Union Omaha
03:00
V
Tormenta
USA- Usl Ligi Two
Motown 2
Ertelenmiş
V
Manhattan
USA- Nisa
Michigan Stars
02:00
V
Maryland Bobcats
USA- Nwsl Women
Utah Royals W
Maç Sonu
1
:
2
Angel City W
Seattle Reign W
Maç Sonu
2
:
1
San Diego Wave W
Gotham W
02:30
V
North Carolina Courage W
Uzbekistan- Süper Lig
Andijan
16:30
V
Sogdiana
Venezuela- Liga Futve - Apertura - Quadrangular
La Guaira
00:00
V
Metropolitanos
Inter de Barinas
02:30
V
Universidad Central
Venezuela- Liga Futve 2 - Apertura
Fundacion AIFI
Maç Sonu
0
:
0
Bolivar
Nueva Esparta
21:30
V
Atletico La Cruz
Yaracuyanos
23:00
V
Aragua
Maritimo
00:00
V
Miranda
Vietnam- V.Ligi 1
Song Lam Nghe An
7'
0
:
0
Hanoi FC
Binh Duong
14:00
V
Khanh Hoa
Thanh Hoa
14:00
V
Binh Dinh
Cong An
15:15
V
Nam Dinh
Hai Phong
15:15
V
Ho Chi Minh
Vietnam- V.Ligi 2
Dong Thap
51'
0
:
0
Long An
Dünya- Uluslararası Hazırlık Karşılaşması Women
Azerbaycan U16 W
53'
2
:
1
Kazakistan U16 W
Hırvatistan U16 W
33'
0
:
0
Yunanistan U16 W
Belarus U16 W
15:00
V
Türkiye U16 W
Macaristan U16 W
18:30
V
İsrail U16 W
Zambia- Süper Lig
Trident
16:00
V
Nkwazi
Zimbabwe- Premier Soccer Ligi
Bikita Minerals
16:00
V
TelOne
Chicken Inn
16:00
V
Dynamos
Herentals
16:00
V
Yadah
Ngezi Platinum
16:00
V
Bulawayo Chiefs
Platinum
16:00
V
GreenFuel
ZPC Kariba
16:00
V
Manica